Eğitimlerimiz

2012 yılından beri planladığımız gibi tüm ülkede Biyogaz eğitimlerini başarılı geçirdik.
2017 Yenilenebilir Enerji ve Biyogaz eğitim seminerlerinin bölgenizde yapılmasını arzu ederseniz info@soleaenerji.com   e-mail adresi ile kontak kurabilir ve bilgi alabilirsiniz.

TÜRKİYE’de İLK BİYOGAZ EĞİTİM SEMİNERİ TUBİTAK ENERJİ ENSTİTÜSÜ

30 Kasım ve 1 Aralık 2010 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz  Biyogaz eğitimi semineri 52 katılımcıya hitaben yapılmış ve başarılı geçmiştir.

1

TÜRKİYE’DE İKİNCİ  BİYOGAZ VE GÜNEŞ EĞİTİM SEMİNERİ ANTALYA 2011

24 Mart perşembe ve 25 Mart 2011 tarihleri arasında Antalya Kemer-Majesty, otel eğitim salonunda  87 katılımcıyla başarılı sonuçlandırılmıştır.Alman Biyogaz tesis kurulum danışmanları ve eğitimcileri ,uluslar arası Biyogaz eğitimleri düzenleyicisi IBBK kuruluşunun yetkilisi ve Alman Biyogaz Derneğinin kurucu üyesinin katılımı ile 92 Katılımcıya  son derece verimli biyogaz bilgileri sunulmuştur.

Aynı zamanda Güneş yatırımları ile ilgili eğitim Alman TÜV belgeli yetkililerle sunulmuş,solar pompa detayları ve Antalya güneş evi bilgileri program doğrultusunda hareket edilerek katılımcılara sunulmuştur.

TRAKYA BÖLGESİ KIRKLARELİ İLİMİZDE BİYOGAZ SEMİNERİ 2012
5 ekim 2012 cuma günü saat 14.00 da Kırklareli ticaret borsası salonunda Biyogaz Sistem kurulumunun detaylarını anlattık.

TUBİTAK MAM

ANTALYA YENİLENEBİLİR ENERJİ TOPLANTISI

YILDIZ ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE KULÜBÜ


DOĞU ANADOLU KALKINMA AJANSI  “TUŞBA Yenilenebilir Enerji Sempozyumu”  23-24 Kasım 2012

Hatay Doğaka Kalkınma Ajansı Semineri 2014